Movies
Ratings
228- WishRated ★ 4.5
- Invisible 2: Chasing The Ghost SoundRated ★ 5.0
You're NextRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0