Series
Ratings
187
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0- MBTI vs 사주Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0