Movies
Ratings
111
Honey and CloverRated ★ 5.0
Letters from Kanai NiraiRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
All About Ah-LongRated ★ 3.0
Two LoversRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Michael ClaytonRated ★ 4.5