Movies
Ratings
31
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0