Movies
Ratings
1131
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 2.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
Homeward Bound: The Incredible JourneyRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5