Movies
Ratings
630
1917Rated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0