Movies
Ratings
25
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0