Movies
Ratings
264
Blue JasmineRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 1.0
StardustRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 1.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0