Titles you rated
AemaRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 2.5
The Alienist Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
AsuraRated ★ 3.5