Series
Ratings
268
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Elsbeth Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0