Movies
Ratings
1443
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 4.5
Love ExposureRated ★ 3.5
Rental FamilyRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Men of HonorRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0