Movies
Ratings
44
ZootopiaRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
My Best SummerRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
So YoungRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5