Movies
Ratings
85
Wicker ParkRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Seven DaysRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5