Titles you rated
The PacificRated ★ 4.5
Masters of the AirRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
ShōgunRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Lost Pirate KingdomRated ★ 3.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0