Titles you rated
The Red SleeveRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 1.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 1.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 1.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0