Series
Ratings
111
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0