Movies
Ratings
281
WishRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.0
King RichardRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.0
A Tourist’s Guide to LoveRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 5.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0