Series
Ratings
100
ElementaryRated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0
Community Season 3Rated ★ 3.0
Community Season 2Rated ★ 3.0