Series
Ratings
157
Oh My VenusRated ★ 3.5
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0