Movies
Ratings
463
The Poet and The BoyRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 2.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Behind the CameraRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0