Movies
Ratings
90
Steel RainRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5