Movies
Ratings
110
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0