Movies
Ratings
406
Train to BusanRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0