Movies
Ratings
498
The King's WardenRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 0.5- PilotRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
NowhereRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 0.5