Movies
Ratings
244
EnchantedRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5