Movies
Ratings
659
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5