Series
Ratings
35- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 0.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
A Model FamilyRated ★ 1.0
The Glory Part 1Rated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.5