Movies
Ratings
1020
The FallRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Plan 75Rated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5