Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0