Movies
Ratings
413
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5- HeroRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0