Movies
Ratings
142
Train to BusanRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.0