Movies
Ratings
924- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Great PatrioteersRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0
Cheaper by the DozenRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0