Movies
Ratings
287
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5