Movies
Ratings
23
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5