Movies
Ratings
23
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
SkylineRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5