Movies
Ratings
201- Holy PunchRated ★ 0.5
- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5- BoosruckRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0- 우라까이 하루키Rated ★ 2.5