Series
Ratings
121- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
IDOLiSH7Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Hacks Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 5.0