Movies
Ratings
424
Ocean WavesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5