Series
Ratings
41
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5