Movies
Ratings
57
A Hard DayRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5