Movies
Ratings
269
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
BooksmartRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Do RevengeRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
How to Be SingleRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 5.0
Senior YearRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0