Movies
Ratings
705
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Kim's VideoRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Fire of LoveRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5