Titles you rated
BargainRated ★ 1.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
SiratRated ★ 2.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 0.5
MantisRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
CommissionRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5