Titles you rated
The UntouchablesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Stunt DoubleRated ★ 3.0
CargoRated ★ 3.0- The DeepRated ★ 3.0
- What a hunt!Rated ★ 3.0
In the FallRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
GuestRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
PepperRated ★ 3.5