Series
Ratings
31
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0