Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 1.0
My MisterRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
My FamilyRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0