Titles you rated
ThoroughbredsRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Imagine Me & YouRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 2.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
Ingrid Goes WestRated ★ 2.5- Whispering WaterRated ★ 2.0
Two People Exchanging SalivaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
UnderwaterRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Berlin NobodyRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5