Series
Ratings
13
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Angels of DeathRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5