Movies
Ratings
406
PsychoRated ★ 3.5- 18 YouthRated ★ 2.0
La HaineRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The Holy MountainRated ★ 5.0- In Our DayRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Loop DreamsRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5