Series
Ratings
28
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0